Sina Westa

Fotoneu1

Sina Westa je doktorska študentka na Pedagoški fakulteti Univerze v Ljubljani, kjer je trenutno tudi zaposlena kot raziskovalka. Kot Marie Curie Research Fellow (mlada raziskovalka) sodeluje v projektu Universities in the Knowledge Economy (UNIKE; EU FP7 Marie Curie mreža za začetno raziskovalno usposabljanje), tema njene disertacije pa je "Akademske vrednote med globalizacijo in globalizmom".

Diplomirala je na področju razrednega pouka in psihologije na Ludwig-Maximilian Univerzi v Munchnu, Nemčija (2009). Študij je nadaljevala na Univerzi v Brightonu, Velika Britanija, kjer je končala magistrski študij (MSc in Applied Social and Community Research, 2012).