Seminar šolskega polja: Kako razumeti zadnje rezultate raziskav IEA PIRLS in IEA ICCS?

December je nadvse naporen mesec. Med seboj tekmuje dolga vrsta dogodkov, prireditev, poslavljanj in praznovanj. Po premisleku smo se zato odločili, da v tem mesecu naš tradicionalni Seminar šolskega polja ne bomo porinili v kompeticijo, temveč bomo spodbujali kooperacijo. Pridružujemo se iniciativi društva SLODRE, ki bo ob svoji letni skupščini pripravili nadvse aktualno okroglo mizo pod naslovom Kako razumeti zadnje rezultate raziskav IEA PIRLS in IEA ICCS. Uvodna razmišljanja bosta podali kolegici s Pedagoškega inštituta, mag. Marjeta Doupona in dr. Eva Klemenčič, v razpravi pa pričakujemo sodelovanje vseh prisotnih.

Vljudno vas torej vabim, da se nam pridružite v torek, 19. decembra 2017 ob 17.00 uri v sobi 026 na Pedagoški fakulteti Univerze v Ljubljani, Kardeljeva pl. 16, Ljubljana.

Računamo torej, da se nam boste tudi tokrat pridružili. Zaradi zagotovitve primernega prostora vas prosimo, da nam potrdite svojo navzočnost na tel. (01) 589 23 47 ali na naslov Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..">Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Vljudno vabljeni in lep pozdrav!

Pavel Zgaga
Predstojnik CEPS