Okrogla miza o rezultatih nacionalnih analiz zadnjih mednarodnih raziskav TIMSS 2011 in PIRLS 2011

21. marec 2013

V imenu seminarja Šolskega polja vas v mesecu marcu vabimo na gostovanje, pa čeprav samo iz Bežigrada na Vič. Tokrat se bomo pridružili dogodku, ki ga v okviru društva SLODRE pripravlja Pedagoški inštitut v Ljubljani, to je okrogli mizi o rezultatih nacionalnih analiz zadnjih mednarodnih raziskav TIMSS 2011 in PIRLS 2011.

V uvodnem delu okrogle mize bodo sodelovale raziskovalke Mojca Štraus, Marjeta Doupona, Barbara Japelj Pavešić in raziskovalec Janez Justin. Pozornost bo dana podrobnejšim uvidom v rezultate raziskav TIMSS 2011 in PIRLS 2011, pa tudi sekundarnim analizam in zgradbi predmeta merjenja v mednariodnih raziskavah. Po uvodnih predstavitvah bo dovolj časa za vprašanja in razpravo. Okroglo mizo bo moderirala Mojca Štravs.