4. maj 2011

Vabimo vas na majski Seminar Šolskega polja v tem, za nas jubilejnem desetem študijskem letu. Tokrat nas bo obiskal profesor John Brennan, Centre for Higher Education Research and Information The Open University, London. Z uvodnim predavanjem The University in its Place: social and cultural perspectives on the regional impacts of universities, nas bo uvedel v problematiko, katere aktualnosti tudi v našem kontekstu gotovo ni potrebno posebej poudarjati.

Na naši spletni strani lahko kot običajno najdete nekaj gradiva v zvezi s tokratno temo, ki vam lahko služi kot priprava na pogovor z gostom oziroma kot izhodišče za splošno razpravo.

Uvodna predstavitev