Toleranca v izobraževanju

6. april 2011

Vabimo vas na sedmi Seminar Šolskega polja v tem študijskem letu. Tokrat ga namenjamo vedno znova aktualni problematiki tolerance v izobraževanju. Uvod nam bo pripravil mag. Mitja Sardoč s Pedagoškega inštituta v Ljubljani, na njem pa nam bo kot urednik tudi predstavil novo monografijo Toleration, Respect and Recognition in Education, ki je nedavno izšla pri priznani mednarodni založbi Wiley-Blackwell. Na naši spletni strani lahko kot običajno najdete nekaj gradiva v zvezi s tokratno temo, ki vam lahko služi kot priprava na pogovor z gostom oziroma kot izhodišče za splošno razpravo.

Mitja Sardoč: Toleranca v sodobni pluralni družbi