ERASMUS-SOCRATES poletna šola skupine EDIL-EUDORA (2002 - 2004)

EDIL-EUDORA je evropski konzorcij univerz, ki ga sestavljajo Univerza Umea (SE) kot koordinator, Univerza Gradec (AT), Univerza Helsinki (FI), Državni pedagoški kolegij v Zgornji Avstriji Linz (AT), Univerza v Ljubljani (SI), Univerza Oldenburg (DE), Karlova univerza v Pragi (CZ), Latvijska univerza v Rigi (LV) in Univerza Sheffield-Hallam (UK), ki skupaj razvijajo ERASMUS-SOCRATES podiplomski študijski program "Doctorate in Teaching and Teacher Education". V letih 2002, 2003 in 2004 je poletno šolo skupine EDIL-EUDORA CEPS organiziral CEPS v Sloveniji.